O nás

Vážení zákazníci, vítame Vás na stránke firmy  


TRI H STAV s.r.o.. Ak potrebujete komplexne riešiť výstavbu alebo rekonštrukciu Vášho rodinného domu, opravu alebo zateplenie fasády, rekonštrukciu alebo modernizáciu Vašej prevádzky, ste na tej najlepšej adrese, kde dostanete len tie najlepšie služby, individuálnu starostlivosť a to všetko v prijateľných cenách. 
TRI H STAV s.r.o. je firma, ktorá Vám zabezpečí komplexné služby v oblasti stavebnej výroby. Pomocou svojich vlastných, vyškolených pracovníkov, svojich overených dodávateľov a živnostníkov, Vám splníme predstavy o Vašom novom bývaní alebo o pohodlnom podnikaní v novo zrekonštruovaných priestoroch. 

HISTÓRIA: 
Firma TRI H STAV s.r.o. vznikla v r. 2012 odčlenením sa od firmy STYLSTAV, s.r.o., z ktorej do novej firmy odišla väčšina zamestnancov, ktorý spolu pracovali niekoľko rokov (niektorí od vzniku firmy – r. 2003) a majú za sebou niekoľko vydarených projektov. Napriek tomu, že firma je na stavebnom trhu nováčikom, jej zamestnanci, živnostníci a partneri majú nemalé skúsenosti so stavebnou činnosťou. Naše heslo je „NOVÁ FIRMA, STARÉ SKÚSENOSTI“. Nebránime sa však ani novým, progresívnym metódam v stavebníctve a stále pracujeme na svojom zlepšovaní sa, aby klient dostal len to najlepšie ku svojej spokojnosti.